Hakkımızda

HAS-TEL ELEKTRONİK 1987 YILINDA KURULMUŞ 2004 YILINDA YENİ YÖNETİM VE TECRÜBESİ İLE DÜNYADAKİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ( İNFORMATİON TECHNOLOGY ) ALANINDAKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK, KALİTELİ SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERE AR-GE ÇALIŞMALARIYLA KATMA DEĞER KAZANDIRAN, BAŞTA ANKARA OLMAK ÜZERE TÜRKİYE DEKİ BİRÇOK BÖLGEDE KURUMSAL VE BİREYSEL KULLANICILARIN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜMLER SUNAN ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM GÜVENLİK VE ZAYIF AKIM SİSTEMLER KONUSUNDA ÇÖZÜM ÜRETEN BİR FİRMADIR. KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASLI BİR TİCARET VE HİZMET ANLAYIŞI BENİMSEYEN HAS-TEL ELEKTRONİK ; SAYGIN , DÜRÜST , PROFESYONEL VE YENİLİKÇİ BİR EKİP İLE ÇALIŞMAKTADIR. FİRMAMIZ BU ANLAYIŞ VE KALİTEYİ SADECE SATIŞ DA DEĞİL, SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİDE İÇEREN BÜTÜN KURUMSAL BOYUTLARDA GERÇEKLEŞTİREREK RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKMIŞTIR. KALİTE VE HİZMET KADAR ÖNEMLİ BİR DEĞER , ONU UYGUN BİR MALİYET VE FİYATLA SUNMAKTIR. BU KENDİMİZDEN ÇOK MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN DUYDUĞUMUZ SORUMLULUĞUN GEREĞİDİR.

HEDEFİMİZ

YÜKSEK TEKNOLOJİ TABANLI , KALİTELİ , GÜVENİLİR VE EKONOMİK SİSTEMLERLE, MÜŞTERİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZA EN UYGUN ÇÖZÜMLER SUNARAK ONLARA KENDİ ALANLARINDA İLETİŞİM VE GÜVENLİK AVANTAJI SAĞLAMAKTIR.

MİSYONUMUZ

GÜVENLİ VE HUZURLU BİR YAŞAMIN HERKESİN HAKKI OLDUĞUNA İNANIYORUZ. HAS-TEL ELEKTRONİK AİLESİ , TEDARİKÇİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZLA BİRLİKTE BUNUN İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

VİZYONUMUZ

İLETİŞİM VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ ÇAĞININ GELİŞİMİNE UYUM SAĞLAYARAK , DOĞAYA VE HER TÜRLÜ CANLIYA SAYGILI , YENİLİKÇİ , AKILCI , EKONOMİK VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİNE VE İŞ ORTAKLARINA SUNMAK VE KENDİ ALANINDA ÖNCÜ OLMAKTIR.

SAYGILARIMIZLA.